Önemli Bilgiler

Değerli Katılımcımız,
             
Yaklaşmakta olan EMITT 2023 - 26. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarımızı, sorunsuz ve eksiksiz açabilmemiz adına siz değerli katılımcılarımızın aşağıda yazılı konu başlıklarını dikkate almasını önemle rica ederiz.
 
İSG Evrak Gönderimi ve Proje İnşa İzni
Fuar alanına girecek herkes için (Firma Sahibi, Katılımcı, Dekoratör vs.) SGK Hizmet Dökümü başta olmak üzere, İSG için gerekli tüm belgelerin Saka Grup İş Sağlığı ve Güvenliği firmasına gönderilmesi zorunludur.
 
Detaylı bilgi için;
SAKA GRUP (NEHİR İSG & EVRAK)
Yetkili Kişi: Duygu Saka
GSM: 0545 830 12 08
E-Posta: destek@sakagrup.com

Proje Denetimi ve Kontrol
Özel Tasarımlı Stant ile katılan Katılımcılarımız, Stant Projelerini Saka Grup ISG firmasından “Stant Proje İnşa İzni” almaları zorunludur.
10 Mart 2023 tarihine kadar projesini göndermeyen firmalar kesinlikle fuar alanına alınmayacaktır.
 
Detaylı bilgi için;
SAKA GRUP (NEHİR PROJE)
Yetkili Kişi: Duygu Saka
GSM: 0545 830 12 08
E-Posta: proje@sakagrup.com
 
Koridora Bakan Stant Cephelerinin Açık/Şeffaf Olması Kuralı
Ziyaretçi koridoruna bakan cephelerinde 2m’den yüksek duvar bulunan stantların bu cephelerinin en az %50’sinin ziyaretçilerin stant alanına girişine imkan verecek şekilde açık bırakılması veya arka tarafı görünecek şekilde şeffaf olarak tasarlanması zorunludur.
 
Fuar Günleri 24 Saat Elektrik Hizmeti
24 Saat elektrik hizmeti stant için sağlanan elektrik bağlantısından ayrı olarak hesaplanmakta ve 1.500 TL (KDV Dahil) olarak ücretlendirilmektedir.
Talepte bulunacak Katılımcılarımızın Buzdolabı, Soğutucu, Doldurucu vb. cihazları için taleplerini fuar alanına gitmeden yapması ve aşağıda yer alan işlemleri yerine getirmesi zorunludur.
 
Önemli Not:
  • 24 Saat açık kalması talep edilen enerji kablosu ve sigorta panosu ana besleme kablosundan ayrı olmalıdır.
  • Sigorta panoları korunaklı, yalıtımlı ve kolay ulaşılabilir bir yerde konumlandırılmalıdır.
  • Enerji kabloları stantlara tek hat şeklinde uzatıldığından ve kontrolü ayrı olan sigorta panosundan sağlandığından, fuar kapanışı ile gerekli olmayan sigortalar kapatılmalı ve fuar sabahı aynı şekilde açılmalıdır.
 
Perakende Satış Alanı
TOBB’un (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) 03 Kasım 2014 tarih ve 94 sayılı kararı uyarınca yürürlüğe girmiş bulunan Yurt İçinde Fuar Düzenlenmesine Dair Usul ve Esaslara istinaden; Katılımcılarının, fuar alanında ve/veya kendi stant alanlarının içerisinde ürün satışı yapması yasaktır. Katılımcılar sadece Fuar’ın son günü ürün satışı yapabilir. Fuarın son günü dışında ürün satışı yapmak isteyen Katılımcı, ICA FUARCILIK’a fuarın açılış tarihinden en az 60 gün öncesi yazılı bilgi vermek şartıyla ICA FUARCILIK tarafından kurulacak “Perakende Satış Alanında satış yapabileceklerdir.
 
Daha detaylı bilgi için 0212 291 83 10 numaralı telefonu arayarak satış temsilcinizden bilgi alabilirsiniz.

 
Katılımcı El Kitabı
Bize Ulaşın! | İletişim

Müşteri Deneyimi Ekibi
emitt.destek@icaevents.com.tr
+90 212 291 83 10


ORGANIZED by ica.events

Bizi takip edin!

    

#EMITT #Emitt2023