Katalog ve Katılımcı Yaka Kartı

Fuar Kataloğunda yer alabilmek için lütfen Fuar Profilinizi onaylamayı unutmayın!

FUAR KATALOĞU

 1. Müşteri Deneyimi Ekibi tarafından e-mail adresinize gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile aşağıdaki link üzerinden Online Katalog ve Yaka Kartı Sistemi'ne giriş yapınız. Giriş bilgilerinizi bilmiyorsanız "emitt.destek@hyve.group" adresi üzerinden bizimle ile iletişime geçerek sistem giriş bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

 2. Sisteme giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan "Fuar Profilim" başlığına tıklayınız. 

 3. Açılan sayfadaki fuar kataloğunda yer alacak firma bilgilerinizi doldurduktan sonra sayfa sonunda yer alan "Kaydet ve Sonra Devam Et" butonuna basarak profilinizi kaydediniz.

 4. Profilinizi gözden geçirdikten sonra bilgilerinizin işleme alınabilmesi için "Fuar Profilim" sayfasının sonunda yer alan "Bilgilerimi Onaylıyorum" butonuna tıklamayı unutmayın.

 5. Katalog bilgilerinizi onaylamanız için son tarih fuara yakın dönemde duyurulacaktır..

  Not: Sizinle birlikte fuara katılım sağlayacak alt katılımcı bilgilerinin Müşteri Deneyimi Ekibi'ne bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde katılımcı listelerinde yer alamayacaklardır.

KATILIMCI YAKA KARTI
 
Fuar Profiliniz Müşteri Deneyimi Ekibi tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra fuar zamanına kadar yaka kartlarınızı oluşturabilirsiniz. 
 
 1. "İşlemler" menüsünün altından "Yaka Kartları" sayfasını açın.

 2. "Yeni Yaka Kartı Oluştur" butonuna tıklayın.

 3. Açılan sayfadaki bilgileri doldurduktan sonra "Devam Et"'e basın.

 4. Oluşturduğunuz yaka kartlarınızı aynı sayfa üzerinden indirebilirsiniz. Ayrıca belirtmiş olduğunuz e-mail adreslerine yaka kartı otomatik olarak gönderilmektedir

 5. Alanda sıra beklememek için yaka kartınızın çıktısını alarak fuar alanına gelirken yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

 6. Sistem üzerinden yaka kartı oluşturamazsanız fuar alanında kurulacak olan kart dağıtım standımızdan da yaka kartı çıkartabilirsiniz.

 7. Standınızı ziyaret edecek ziyaretçileriniz ile online davetiye linkini paylaşarak onları standınıza davet edebilirsiniz.

NOT: Stant kurulumu esnasında Katılımcı Yaka Kartları kullanılamaz. Kurulum zamanı alanda bulunacak kişilerin alan girişinde ISG Yaka Kartı çıkartması gerekmektedir. Bunun için lütfen "Katılımcı El Kitabı"'nı inceleyiniz.

Katalog ve Yaka Kartı Sistemine Giriş 
Sık Sorulan Sorular
Bize Ulaşın! | İletişim

Müşteri Deneyimi Ekibi
emitt.destek@icaevents.com.tr
+90 212 291 83 10


ORGANIZED by ica.events

Bizi takip edin!

    

#EMITT #Emitt2024